Quali | 06/09/23 11.00 | 06/09/23 11.00 | He Guoqiang | Andy Lee | 4:2 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 11.00 | 06/09/23 11.00 | Jiang Jun | Julien "The Belgian Beast" | 0:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 11.00 | 06/09/23 11.00 | Si "The Starboy" | Alexander "Federer of the Baize" | 4:3 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 11.00 | 06/09/23 11.00 | Zhou "The Jumping Dragon" | Ben "Flame-haired Assassin" | 4:2 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 14.00 | 06/09/23 14.00 | Peng Yisong | Graeme "The Pocket Dynamo" | 1:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 14.00 | 06/09/23 14.00 | Ishpreet Singh Chadha | Wu Yize | 0:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 14.00 | 06/09/23 14.00 | Gary "The Tyneside Terror" | Pang Junxu | 4:3 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 14.00 | 06/09/23 14.00 | Fan "Fantastic" | Andres "The Tallinn Lamborghini" | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 17.00 | 06/09/23 17.00 | Rory Thor | Louis "The Hoover" | 1:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 17.00 | 06/09/23 17.00 | Hossein "The Persian Prince" | Liam "The Maker" | 4:0 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 17.00 | 06/09/23 17.00 | John Astley | Martin "The Pinner Potter" | 2:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 17.00 | 06/09/23 17.00 | Sam Craigie | Michael "Lightning" | 0:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 20.00 | 06/09/23 20.00 | Joe "The Gentleman" | Mark "Dark Mavis" | 1:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 20.00 | 06/09/23 20.00 | Jimmy "Robbo" | Reanne "Queen of the Baize" | 4:0 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 20.00 | 06/09/23 20.00 | Rod "The Plod" | Hammad Miah | 3:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 06/09/23 20.00 | 06/09/23 20.00 | Mark Joyce | Lukas "The Ruhr-Potter" (a) | 3:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 11.00 | 07/09/23 11.00 | David "The Pride of the Tyne" | Thepchaiya "F1" | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 11.00 | 07/09/23 11.00 | Mink Nutcharut | Cao Yupeng | 0:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 11.00 | 07/09/23 11.00 | Long Zehuang | Scott "The Perth Potting Machine" | 3:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 11.00 | 07/09/23 11.00 | Zhang "Mighty Mouse" | Ben "Tintin" | 4:0 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 14.00 | 07/09/23 14.00 | Victor "The Business Man" | Adam Duffy | 1:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 14.00 | 07/09/23 14.00 | Ken "Darlin' of Dublin" | Jackson "Action Jackson" | 0:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 14.00 | 07/09/23 14.00 | Stephen "The King of the Crucible" | Fergal "Fearless" | 0:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 14.00 | 07/09/23 14.00 | Chris "Wonderful Wakelin" | Lyu "Bluey" | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 17.00 | 07/09/23 17.00 | Stephen "On-Fire" | Daniel Wells | 4:3 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 17.00 | 07/09/23 17.00 | Allan "Albino Assassin" | Jak Jones | 4:3 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 17.00 | 07/09/23 17.00 | Anthony "Licensed to Thrill" | Himanshu Dinesh Jain | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 17.00 | 07/09/23 17.00 | Ahmed Aly Elsayed | Liam Pullen | 0:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 20.00 | 07/09/23 20.00 | David "The Angry Farmer" | Dean Young | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 20.00 | 07/09/23 20.00 | Matthew Selt | Alfie "AB of London Town" | 4:2 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 20.00 | 07/09/23 20.00 | Ryan "The Thomer-Hawk" | Andrew "The Widnes Warrior" | 1:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 07/09/23 20.00 | 07/09/23 20.00 | Mohamed Ibrahim | Andy "The Cream of Devon" | 0:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 11.00 | 08/09/23 11.00 | Tom "Model T" | Xu Si | 4:3 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 11.00 | 08/09/23 11.00 | Aaron "De Breeze" | Yuan Sijun | 0:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 11.00 | 08/09/23 11.00 | Xiao "X-Factor" | Tian "The Deputy Director" | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 11.00 | 08/09/23 11.00 | Baipat "Sriracha" | Muhammad Asif | 3:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 14.00 | 08/09/23 14.00 | James "The Giant-Killer" | Manasawin "Quid" | 4:2 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 14.00 | 08/09/23 14.00 | Ricky "Stamina Man" | Jordan "Bomber Brown" | 4:0 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 14.00 | 08/09/23 14.00 | Noppon "Moo" | Dylan Emery | 2:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 14.00 | 08/09/23 14.00 | Zak Surety | Oliver Brown | 1:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 17.00 | 08/09/23 17.00 | Liam Highfield | Martin "The M.O.D." | 1:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 17.00 | 08/09/23 17.00 | Stuart Carrington | Anton Kazakov | 4:0 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 17.00 | 08/09/23 17.00 | Jamie "The Welsh Warrior" | Ross "Stenhouse" | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 17.00 | 08/09/23 17.00 | Ashley "Flash" | David "Amazing" | 2:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 20.00 | 08/09/23 20.00 | Stuart "Ball-run" | Jenson "The Stoke Storm" | 1:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 20.00 | 08/09/23 20.00 | Jimmy "The Whirlwind" | Joe "K.O." | 2:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 08/09/23 20.00 | 08/09/23 20.00 | Dominic "The Spaceman" | Rebecca Kenna | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 11.00 | 02/10/23 11.00 | Ryan "Dynamite" | Ashley Hugill | 4:2 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 11.00 | 02/10/23 11.00 | Robert "The Milkman" | Robbie Williams | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 11.00 | 02/10/23 11.00 | Mark "The Pistol" | Mostafa Dorgham | 4:0 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 11.00 | 02/10/23 11.00 | Ding "The Dragon" | Ma Hailong | 4:3 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 14.00 | 02/10/23 14.00 | John "The Wizard of Wishaw" | Marco "Cue Man Fu" | 4:3 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 14.00 | 02/10/23 14.00 | Ronnie "The Rocket" | Andrew "The Welsh Wizard" | 4:0 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 14.00 | 02/10/23 14.00 | Jack "Jack-Pot" | Matthew "The Welsh Dragon" | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 15.30 | 02/10/23 15.30 | Ali "The Captain" | Jamie "The Welsh Whirlwind" | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 15.30 | 02/10/23 15.30 | Neil "The Thunder from Down Under" | Sanderson "Panda" | 2:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 20.00 | 02/10/23 20.00 | Shaun "The Magician" | Liu Hongyu | 3:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 20.00 | 02/10/23 20.00 | Luca "The Belgian Bullet" | Stan "The Man" | 4:3 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 21.30 | 02/10/23 21.30 | Kyren "The Warrior" | Oliver Lines | 3:4 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 21.30 | 02/10/23 21.30 | Judd "The Ace in the Pack" | Sean "The Storm" | 4:0 | 1 - 2 Punti |
Quali | 02/10/23 21.30 | 02/10/23 21.30 | Barry "The Hawk" | Anthony "Sheriff of Pottingham" | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 03/10/23 14.00 | 03/10/23 14.00 | Mark "The Jester from Leicester" | Xing Zihao | 4:1 | 1 - 2 Punti |
Quali | 03/10/23 15.30 | 03/10/23 15.30 | Elliot "The Gateshead Grinder" | Ryan Davies (a) | 4:2 | 1 - 2 Punti |
Quali | 03/10/23 15.30 | 03/10/23 15.30 | Mark "The Welsh Potting Machine" | Ian "Mr. Burns" | 4:0 | 1 - 2 Punti |